O imprezie

UWAGA! WAŻNE! IMPREZA MA CHARAKTER NATURYSTYCZNY. JEŚLI SZUKACIE DODATKOWYCH ATRAKCJI W POSTACI SEKSU TO
U NAS ICH NIE ZNAJDZIECIE.
Imprezka nasza będzie miała charakter integracyjny i jednoznacznie naturystyczny bez jakichkolwiek podtekstów.
Zaczniemy wczesnym popołudniem od zabawy przy ognisku. Będą nie tylko kiełbaski (każdy musi je mieć ze sobą, gdyż nie chcemy brać odpowiedzialności za ich jakość) ale i gulasz myśliwski (ten z kolei otrzymamy w formie półproduktu) i sami go sobie upitrasimy. 
Być może uda nam się również zorganizować przejażdżkę wozami konnymi po lesie. Później przeniesiemy się do domku, gdzie będzie czekała na nas prawdziwa opalana drzewem ruska bania (rodzaj sauny.
Tu będziemy mogli się troszeczkę rozgrzać (pod koniec października na dworze może być już chłodno). Do bani wchodzimy oczywiście na golaska, pamiętajcie by zabrać ze sobą klapki, mydło i ręcznik. Jednocześnie będzie już na stole kolacja. Z menu możecie się zapoznać obok. Ponieważ trudno jest nam ocenić, kto jakie trunki preferuje alkohol, w tym piwo każdy przynosi we własnym zakresie. 
Nie jesteśmy przekonani ile osób weźmie udział w naszym spotkaniu. Miejsc do spania mamy na 8 może nawet 11 osób. Przypuszczamy, że większość stanowić będą ludzie z Warszawy i okolic, którzy nie zechcą zostać do rana i wrócą wcześniej do domu.

Po wieczornej imprezce idziemy spać a zakończy ją poranne śniadanie, po czym rozjedziemy się do swoich domów, mamy nadzieję, że w szampańskich humorach.

MENU

Katering przygotuje nam znajomy, który stawia pierwsze kroki w tej branży a mieszka w pobliżu, dzięki temu nie będzie drogo. Oczywiscie nie będzie on uczestniczył w naszej zabawie a jedynie dostarczy produkty.
Deska serów (różne gatunki: rocpol blue, brie, camembert, oscypek, cheddar, i inne z garni w postaci winogrona, orzechów włoskich, migdałów)
.
Deska wędlin (schab, szynka, polędwica, baleron, salami, kiełbasa, kabanosy itp.)
Jaja w majonezie i w sosie tatarskim
.
Dwa rodzaje sałatek
Marynatki (ogórki konserwowe, papryka marynowana, pieczarki)
.
Pieczywo
Napoje (soki, cola, fanta, sprite)
.
Kawa i herbata
.
Jakieś ciasto wyrób własny
Darmowa strona www - zrób ją sam!